Leczenie Łysienie

Mężczyzn i kobiet.

U wszystkich osób mających problemy z wypadaniem włosów (łysieniem) zaleca się miejscowego stosowanie Minoxidilu. Preparat ten przyspiesza wzrost włosów i poprawa ukrwienie skóry głowy. Na rynku jest dostępny w dwóch wersjach 2% i 5%. Drugi wydawany jest tylko na receptę i zalecany jest tylko mężczyzną, ale jest skuteczniejsza.

Oprócz tego są zalecana zabiegi:

Osocze bogatopłytkowe

Mezoterapia z osoczem bogatopłytkowym przeznaczona jest dla osób z łysieniem plackowatym oraz dla osób o wyjątkowo słabych włosach, wymagających silnego odżywiania.

Osocze, bogate w czynnik wzrostu, wzmacnia cebulki i stymuluje wzrost nowych włosów.

chcesz się dowiedzieć więcej <-

Mezoterapia - Dr Cyj Hair

Dr Cyj zawiera peptydy, mikrocząsteczki aminokwasów, które zastępują czynniki wzrostu makromolekułami – aktywującą reakcję biologiczną. Peptydy są ukierunkowane na pomoc w problemach związanych z włosami:

- w celu zmniejszenia utraty włosów i promowania przepływu krwi w skórze głowy;
- regeneracja mieszków włosowych;
- poprawa wzrostu włosów.

Większość składników stosowanych w leczeniu utraty włosów to składniki naturalne i syntetyzowane peptydy o dużej stabilności. Dr Cyj przeszedł długotrwałe testy alergologiczne i można go bezpiecznie stosować na skórę głowy. Produkt jest skuteczny tylko wtedy, gdy mieszek włosowy nadal żyje. Włosy nie mogą rosnąć w obszarze, który jest już łysy. Nie można również odzyskać mieszków włosowych które obumarły z powodu urazu i blizny.


Nie wiesz co zrobić, aby wyglądać 5, 10, 15, ... lat młodziej?

Zaufaj Naszym Lekarzom, Specjalistom Medycyny Estetycznej.

Powiedz jaki efekt chcesz osiągnąć, a doradzą Ci Oni, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy.

* Koszt konsultacji z Lekarzem Medycyny Estetycznej to 150zł. Natomiast jeśli zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej na tej samej wizycie konsultacja będzie bezpłatna.

Zapraszamy 🙂