Leczenie Nadpotliwości - La Vida - Medycyna Estetyczna

Leczenie Nadpotliwości

Nadmierne pocenie się może dotyczyć zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jest to problemem, który zmusza ludzi do częstej zmiany ubrania, ograniczając ich życie towarzyskie i pracę oraz wpływając na ich pewność siebie.

Sposób leczenia?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że preparat blokujący przewodnictwo nerwowo – mięsniowe jest bardzo skuteczną, zatwierdzoną metodą leczenia nadmiernej potliwości. To ten sam preparat, który stosuje się w redukcji zmarszczek – jest bezpieczny i bardzo skuteczny.

Zastrzyki preparatem mogą być stosowane jako leczenie nadmiernej potliwości. Zabieg trwa około 20 minut i obejmuje wiele małych zastrzyków tuż pod powierzchnię skóry.

Co to jest Nadpotliwość?

Nadpotliwość to termin medyczny dla częstego lub nadmiernego pocenia się. Pocenie się jest naturalnym mechanizmem ochładzającym ciało, ale kiedy organizm wytwarza więcej potu, niż jest to konieczne do schłodzenia ciała, jest to tak zwane nadmierne pocenie się. Nadmierna potliwość występuje najczęściej na dłoniach, podeszwach stóp i pod pachami.

Jak działa preparat blokujący przewodnictwo nerwowo – mięsniowe ?

Wstrzyknięcia paraliżują maleńkie mięśnie tuż pod skórą, które wyciskają pot z gruczołów potowych, przez kanaliki i pory na powierzchnię skóry.

Jakie obszary można leczyć?

Zastrzyki preparatem blokujący przewodnictwo nerwowo – mięsniowe działają dobrze na nadmierne pocenie się pod pachami i nadmierne pocenie się czoła, dłoni i stóp.

Co obejmuje leczenie?

Nasi lekarze udzielą ci krótkiej konsultacji, aby upewnić się, że jest to odpowiednie leczenie dla Ciebie.

Zastrzyki preparatem są stosowane jako leczenie nadmiernej potliwości. Zabieg trwa około 20 minut i obejmuje wiele drobnych zastrzyków tuż pod skórę.

Zastrzyki są bezbolesne i porównywane są do ukąszenia komara.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Główną zaletą tego leczenia, w porównaniu z alternatywami jest to, że leczenie jest bardzo proste i istnieje stosunkowo niewiele działań niepożądanych. Mogą one obejmować niewielką przejściową bolesność w leczonym obszarze i bardzo rzadko alergię na preparaty.

Po zabiegu możesz wrócić do codziennych zajęć.

Jak długo utrzymuje się efekt zabiegu?

Zabieg jest bardzo skuteczny; zwykle powoduje 90% zmniejszenie pocenia się. Efekt może trwać do sześciu miesięcy po zaledwie jednej sesji leczenia.

Nasza Gwarancja!

Oferujemy darmową konsultację lekarską dwa tygodnie po każdym zabiegu preparatem blokujący przewodnictwo nerwowo – mięsniowe

aby upewnić się, że leczenie spełniło Twoje oczekiwania.
W razie potrzeby możesz otrzymać podanie preparatu w tym terminie.


GRAFIK LEKARZY MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

 

Lekarz Dni i godziny przyjęć*
Imię i Nazwisko PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
Aleksandra Michalaklek.
ALEKSANDRA MICHALAKMedycyne Estetyczna Umów Wizytyę
od 14:00
do 20:00
Sylwi Wenclek.
SYLWIA WENCMedycyne Estetyczna Umów Wizytyę
od 14:00
do 20:00
od 09:00
do 14:00

Zapraszamy 🙂

* (Koszt konsultacji z Lekarzem Medycyny Estetycznej to 150zł. Jeśli zdecydujesz się na zabieg na tej samej wizycie to kwota ta będzie wliczona w cenę zabiegu.)

CENNIK