Oczyszczanie Skóry

Zabiegi oczyszczające skórę służą do walki z zniszczoną cerą, starzeniem się,  nierówną pigmentacją i trądzikiem. Zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb złuszczą wygładzą, rozjaśnią i oczyszczą Twoją skórę.

Piling Medyczny

Piling dermatologiczny to super fajna rzecz 🙂

Po nałożeniu preparaty te powodują odwarstwienie się komórek naskórka. W zależności od stężenia użytej do zabiegu substancji możemy działać na trzech głębokościach:

1. Piling powierzchniowy, rozluźnia wierzchnią warstwę skóry, dzięki czemu łatwo się ona ściera. Skóra po nim się nie łuszczy, więc nie trzeba rezygnować ze spotkań towarzyskich. Zalecany dla osób młodych 25+

2. Piling średnio głęboki, ściąga cały naskórek. Zalecany do osób 40+

3. Piling głęboki oddziałuje już na skórę właściwą. Jest to terapia dla osób najbardziej wytrwałych, ponieważ niweluje większość przebarwień, ale skóra będzie się złuszczać przez dwa tygodnie. Taki zabieg wykonany u 60-cio latki spowoduje, że będzie miała skórę nieskazitelną i alabastrowo białą. Dla jednych wadą, a dla innych zaletą jest to, że zabieg ten niszczy w skórze wszystkie melanocyty (komórki barwnikowe), więc skóra po nim nigdy się już nie opali.

Skórę poddaną działaniu dowolnego pilingu trzeba koniecznie chronić przed słońcem, by nie powstały przebarwienia.


Nie wiesz co zrobić, aby wyglądać 5, 10, 15, ... lat młodziej?

Zaufaj Naszym Lekarzom, Specjalistom Medycyny Estetycznej.

Powiedz jaki efekt chcesz osiągnąć, a doradzą Ci Oni, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy.

* Koszt konsultacji z Lekarzem Medycyny Estetycznej to 150zł. Natomiast jeśli zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej na tej samej wizycie konsultacja będzie bezpłatna.

Zapraszamy 🙂

arrow