Redukcja blizn

Za każdym razem, gdy skóra lub tkanka zostanie przecięta lub uszkodzona, zagoi się, tworząc bliznę. Różne czynniki wpływają na wielkość blizny, w tym: głębokość i wielkość rany, lokalizację urazu, rodzaj skóry, wiek, genetyka, płeć i pochodzenie etniczne. Wszystkie te czynniki wpłyną na reakcję skóry.

Bezpieczne i skuteczne zabiegi pomagające w leczeniu blizn. Można leczyć wszystkie rodzaje blizn, takie jak trądzik, przerost i rozstępy.

Dostępne zabiegi obejmuje mezoterapię osoczem bogatopłytkowym i pilingi chemiczne. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej estetycznego.

Osocze bogatopłytkowe

nazywane tez

Wampirzym Liftingiem

Znajdujące się w nim płytki krwi uwalniają zawarte w sobie czynniki wzrostu. Stymulują one procesy gojenia, odbudowy, regeneracji uszkodzonych tkanek. Powodują aktywację komórek macierzystych, fibroblastów, osteoblastów, komórek śródbłonka i naskórka. Pobudzają też one syntezę kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność Twojej skóry.

Więcej o Osoczu możesz przeczytać klikając tutaj

Piling Medyczny

Piling dermatologiczny to super fajna rzecz 🙂

Po nałożeniu preparaty te powodują odwarstwienie się komórek naskórka. W zależności od stężenia użytej do zabiegu substancji możemy działać na trzech głębokościach:

Piling powierzchniowy, średnio głęboki, i głęboki

Piling może nawet spowodować że u osoby starszej, że będzie miała skórę nieskazitelną i alabastrowo białą. Dla jednych wadą, a dla innych zaletą jest to, że zabieg ten niszczy w skórze wszystkie melanocyty (komórki barwnikowe), więc skóra po nim nigdy się już nie opali.

Skórę poddaną działaniu dowolnego pilingu trzeba koniecznie chronić przed słońcem, by nie powstały przebarwienia.


Nie wiesz co zrobić, aby wyglądać 5, 10, 15, ... lat młodziej?

Zaufaj Naszym Lekarzom, Specjalistom Medycyny Estetycznej.

Powiedz jaki efekt chcesz osiągnąć, a doradzą Ci Oni, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy.

* Koszt konsultacji z Lekarzem Medycyny Estetycznej to 150zł. Natomiast jeśli zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej na tej samej wizycie konsultacja będzie bezpłatna.

Zapraszamy 🙂

arrow