Redukcja Przebarwień

Dla wielu kobiet i niektórych mężczyzn niejednolita pigmentacja to poważny problem. Plamy starcze są wysoko na liście niedoskonałości, które ludzie chcieliby poprawić, zwłaszcza gdy się starzeją. Naturalny proces starzenia się i efekty skumulowanej ekspozycji na słońce mogą sprawić, że skóra poszarzeje i wydobywają się ciemne plamy.

Jednak nierówna pigmentacja nie ogranicza się do starszych osób. Dla niektórych kobiet wahania hormonalne mogą powodować brązowe plamy. Dla osób o wrażliwej skórze lub ciemniejszej skórze, po drobnych obrażeniach, takich jak zadrapania, mogą wystąpić przebarwienia. A dla innych, choroby skóry, takie jak trądzik różowaty, mogą powodować zaczerwienienie skóry.

W Centrum Medyczny La Vida oferujemy rózne zabiegi, które mogą pomóc w usuwaniu przebarwień skóry i nierównej pigmentacji.

Mezoterapia

Drobne plamy, zmarszczki oraz wiotkość wynikająca głównie z odwodnienia, łatwo zniwelować za pomocą mezoterapii.

Regularne zabiegi pomogą zachować jędrność i odpowiednie napięcie skóry.

Więcej o mezoterapii tutaj

Osocze bogatopłytkowe

nazywane tez

Wampirzym Liftingiem

Znajdujące się w nim płytki krwi uwalniają zawarte w sobie czynniki wzrostu. Stymulują one procesy gojenia, odbudowy, regeneracji uszkodzonych tkanek. Powodują aktywację komórek macierzystych, fibroblastów, osteoblastów, komórek śródbłonka i naskórka. Pobudzają też one syntezę kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność Twojej skóry.

Więcej o Osoczu możesz przeczytać klikając tutaj

Piling Medyczny

Piling dermatologiczny to super fajna rzecz 🙂

Po nałożeniu preparaty te powodują odwarstwienie się komórek naskórka. W zależności od stężenia użytej do zabiegu substancji możemy działać na trzech głębokościach:

Piling powierzchniowy, średnio głęboki, i głęboki

Piling może nawet spowodować że u osoby starszej, że będzie miała skórę nieskazitelną i alabastrowo białą. Dla jednych wadą, a dla innych zaletą jest to, że zabieg ten niszczy w skórze wszystkie melanocyty (komórki barwnikowe), więc skóra po nim nigdy się już nie opali.

Skórę poddaną działaniu dowolnego pilingu trzeba koniecznie chronić przed słońcem, by nie powstały przebarwienia.


Nie wiesz co zrobić, aby wyglądać 5, 10, 15, ... lat młodziej?

Zaufaj Naszym Lekarzom, Specjalistom Medycyny Estetycznej.

Powiedz jaki efekt chcesz osiągnąć, a doradzą Ci Oni, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy.

* Koszt konsultacji z Lekarzem Medycyny Estetycznej to 150zł. Natomiast jeśli zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej na tej samej wizycie konsultacja będzie bezpłatna.

Zapraszamy 🙂

arrow