Redukcja zmarszczek

Redukcja zmarszczek utrwalonych

Wypełniacze

Oferujemy wiele zabiegów wypełniania skórnego, które mają na celu poprawę wyglądu, odmłodzenie skóry w celu zwalczania bruzd i zmarszczek mimicznych. Wypełniacze skórne są praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem dla osób, którym towarzyszą oznaki starzenia się. Korzystamy z najlepszych produktów dostępnych w formie Dermal Fillers, w tym Juvederm i Restylane.

Osocze bogatopłytkowe

nazywane tez

Wampirzym Liftingiem

Znajdujące się w nim płytki krwi uwalniają zawarte w sobie czynniki wzrostu. Stymulują one procesy gojenia, odbudowy, regeneracji uszkodzonych tkanek i wypełniają niewielkie zmarszczki i bruzdy. Powodują aktywację komórek macierzystych, fibroblastów, osteoblastów, komórek śródbłonka i naskórka. Pobudzają też one syntezę kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność Twojej skóry.

Więcej o Osoczu możesz przeczytać klikając tutaj

Nici PDO

Kilka albo kilkanaście nic podanych w skórę tworzy w niej rodzaj rusztowania, tym samym usztywni ją i zredukuje zmarszczki. Nici po za efektem natychmiastowego podniesienie, powodują produkcje kolagenu który ujędrnia skórę. Same rozpuszczają się po 2-3 miesiącach, ale naprodukowany kolagen powoduje ze efekt odmłodzonej skóry utrzymuje się miesiącami.

Więcej o Niciach PDO możesz przeczytać klikając tutaj

Piling Medyczny

Piling dermatologiczny to super fajna rzecz 🙂

Po nałożeniu preparaty te powodują odwarstwienie się komórek naskórka. W zależności od stężenia użytej do zabiegu substancji możemy działać na trzech głębokościach:

Piling powierzchniowy, średnio głęboki, i głęboki

Piling może nawet spowodować że u osoby starszej, że będzie miała skórę nieskazitelną i alabastrowo białą. Dla jednych wadą, a dla innych zaletą jest to, że zabieg ten niszczy w skórze wszystkie melanocyty (komórki barwnikowe), więc skóra po nim nigdy się już nie opali.

Skórę poddaną działaniu dowolnego pilingu trzeba koniecznie chronić przed słońcem, by nie powstały przebarwienia.

Toksyna blokująca przewodnictwo nerwowo- mięsniowe

Zastrzyki preparatem blokującym przewodnictwo nerwowo – mięsniowe to bardzo skuteczny zabieg redukujący zmarszczki mimiczne.

Mimo iż botoks to mam bardzo złą opinię, głównie przez pokazywanie w mediach gwiazd które przesadziły z zabiegami, to wywołuje mniej działań nieporzadanch niż na przykład aspiryna.

Efekty działania botoksu sa tymczasowe - trwają od czterech do sześciu miesięcy. Nie pojawiają się też najczęściej od razu, tylko po ok tygodniu.

Więcej o redukcja zmarszczek tosyną btx może dowiedzieć klikając w link

 


Nie wiesz co zrobić, aby wyglądać 5, 10, 15, ... lat młodziej?

Zaufaj Naszym Lekarzom, Specjalistom Medycyny Estetycznej.

Powiedz jaki efekt chcesz osiągnąć, a doradzą Ci Oni, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy.

* Koszt konsultacji z Lekarzem Medycyny Estetycznej to 150zł. Natomiast jeśli zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej na tej samej wizycie konsultacja będzie bezpłatna.

Zapraszamy 🙂

arrow