Uniesiona brew/ Szerzej otwarte oczy

Gdy skóra górnych warstw powiek staje się wiotka i zaczyna opadać, wyglądamy starzej i jakbyśmy byli zmęczeni. Warto zawczasu zacząć zapobiegać jej dalszemu opadaniu.

Zastrzyki w brwi stają się popularną procedurą przeciwstarzeniową dla mężczyzn i kobiet, którzy mają łagodne lub umiarkowane ciężką skórę w okolicy brwi i nie chcą poddawać się zabiegom kosmetycznym.

Oferujemy skuteczną kurację liftującą górą warstwę oczu.

Toksyna blokująca przewodnictwo nerwowo- mięsniowe

Skuteczna kuracja liftingująca z użyciem toksyny blokującej przewodnictwo nerwowo mięsniowe. Procedurę tę można nazwać unoszeniem łuku brwiowego. Drobne zastrzyki powodują uniesienie brwi, a zatem poprawiają kształt łuku brwiowego i pozycję brwi. Oczy wydają się bardziej zrelaksowane, odświeżone i szersze.

Więcej o Toksynie możesz przeczytać klikając tutaj

Wypelniacze

Poprzez wstrzyknięcie niewielkich ilości usieciowanego kwasu hialuronowego w okolicę nad górnymi powiekami, możemy na wiele miesięcy spowodować ze oczy będą wydać się szersze, Ty młodsza.

Nici PDO

Nici PDO, czyli nici polidioksanonowe, są nićmi powszechnie stosowanymi w medycynie do zszywania tkanek po zabiegach chirurgicznych. Nici te, w ciągu kilku tygodni po zabiegu, działają na dwa sposoby, mechanicznie unosząc otaczające je tkanki (dając natychmiastowy efekt!) oraz stymulując produkcję kolagenu w otaczających je komórkach. W tym czasie, stopniowo, nici PDO ulegają samoistnemu rozpuszczeniu, a powstający dzięki nim kolagen zajmuje ich miejsce.

Więcej o Niciach PDO możesz przeczytać klikając tutaj


Nie wiesz co zrobić, aby wyglądać 5, 10, 15, ... lat młodziej?

Zaufaj Naszym Lekarzom, Specjalistom Medycyny Estetycznej.

Powiedz jaki efekt chcesz osiągnąć, a doradzą Ci Oni, który zabieg będzie dla Ciebie najlepszy.

* Koszt konsultacji z Lekarzem Medycyny Estetycznej to 150zł. Natomiast jeśli zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej na tej samej wizycie konsultacja będzie bezpłatna.

Zapraszamy 🙂

arrow